Categorieën
Uw filters
De Marc Aurel lange blazer in zwart met subtiele lurex strepen voegt een vleugje glamour toe aan elke outfit. Gemaakt van lichtgewicht en onderhoudsvriendelijke stof, biedt deze blazer een elegante, maar toch casual uitstraling. Perfect voor de trendbewuste vrouw die houdt van een stijlvolle look met een moderne twist. Combineer de blazer met bijpassende broek voor de complete stijlvolle look! 

Materiaal: 99% Polyester, 1% Metall
Artikelnummer:
200.10.0726

Maatinformatie





• Van maandag t/m vrijdag voor 13.00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd!  
• Je hebt 14 dagen de tijd om de artikelen te ruilen of te retourneren. 
• Artikelen welke met 70% korting worden gekocht, kunnen niet geruild/teruggebracht of teruggestuurd worden.
• De retourkosten zijn voor eigen rekening. 
• Je kunt je online aankopen ook retourneren in onze winkels.
• Je ontvangt het aankoopbedrag terug via de rekening waarmee je hebt betaald. Dit kan niet gelijk verrekend/terugbetaald worden in de winkels.


Betaalinformatie.

•  Bestellingen tot € 125,- betaal je € 6,95 verzendkosten, daarboven versturen wij je bestelling gratis. 
•  Veilig en makkelijk betalen via verschillende betaalopties.

Onze service

  • Veilig online betalen
  • Voor 15:00 uur besteld?
    Dezelfde dag verzonden
  • Ruilen & Retourneren
Marc Aurel 60001 Zwart

Marc Aurel 60001 Zwart

€ 89,98
shoppingbag

Suggesties

Co'couture 139 Grijs
70% korting € 80,70
Marc Aurel 60000 Zwart
70% korting € 101,98

Laatst bekeken

Divide

Om jou de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Als je onze site gebruikt, gaan we ervan uit dat je hiermee akkoord bent. cookiebeleid.