Categorieën
Uw filters
Stap licht en elegant de zomer in met de Pixie 4 Slipper van Tango. Gemaakt van Hoogwaardig leer, biedt Pixie niet alleen comfort maar ook stijl. Het ontwerp kenmerkt zich door een ronde neus en een Denim band bovenop, waardoor de open tenen een verfijnde touch krijgen. Deze slipper is de perfecte metgezel voor ontspannen dagen, en de combinatie van leer en het subtiele detail van de denim band voegt een vleugje vrouwelijkheid toe aan je zomerse look.

Materiaal buitenkant: Textiel
Materiaal binnenkant: Leer

Artikelnummer:
840.32.0003

Maatinformatie





• Van maandag t/m vrijdag voor 13.00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd!  
• Je hebt 14 dagen de tijd om de artikelen te ruilen of te retourneren. 
• Artikelen welke met 70% korting worden gekocht, kunnen niet geruild/teruggebracht of teruggestuurd worden.
• De retourkosten zijn voor eigen rekening. 
• Je kunt je online aankopen ook retourneren in onze winkels.
• Je ontvangt het aankoopbedrag terug via de rekening waarmee je hebt betaald. Dit kan niet gelijk verrekend/terugbetaald worden in de winkels.


Betaalinformatie.

•  Bestellingen tot € 125,- betaal je € 6,95 verzendkosten, daarboven versturen wij je bestelling gratis. 
•  Veilig en makkelijk betalen via verschillende betaalopties.

Onze service

  • Veilig online betalen
  • Voor 15:00 uur besteld?
    Dezelfde dag verzonden
  • Ruilen & Retourneren
Tango Pixie 4-a Lichtblauw

Tango Pixie 4-a Lichtblauw

€ 79,95
shoppingbag

Laatst bekeken

Josh V Jv-2410-1401 Goud
70% korting € 51,00
Divide

Om jou de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Als je onze site gebruikt, gaan we ervan uit dat je hiermee akkoord bent. cookiebeleid.